Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz tepenzed #29502 üzenetére

    Az orsó tökéletes, de venned kéne rá egy 3000-es zauber dobot (~4k)

    Szerintem botra szánjál ~20 ezret, onnan indulnak a valóban jó, használható botok.
    Kezdésnek egy fast vagy regular fast botot ajánlanék 5-20 vagy 10-30 körüli dobósúllyal.
    Az 5-20-al szépen lehet vezetni az apróbb gumikat, a másikkal meg a nagyobb wobblereket.
    Ezt neked kell eldönteni, hogy melyiket részesíted előnyben. (én 5-20-ast vennék)
    Ajánlott márkák 20k körül: Sakura sportism, Mitchell mag pro advenced spin, Pontoon 21 Gad Gancho
    Persze lehet venni olcsóbb botot is, de én azt nem tudok ajánlani, nem ismerem őket, illetve nekem eddig csak rossz tapasztalatom van velük.

    Csalinak kezdésnek sok gumi, támolygó, körforgó (akár kínából gombokért.
    Wobblerekből meg érdemes a dorado márkával kezdeni, olcsó és nagy választék van belőlük. Nem fáj annyira, amikor beszakad.

    Az elején nem nagyon vennék drágább csalikat, úgy is beszaggatja őket az ember, illetve jobb kitapasztalni sok olcsó csalival, hogy neked melyik csalitípus válik be a legjobban, illetve az adott tavakon melyiket részesítik előnyben a halak.

    Amit biztosra mondok, hogy sebile flatt shad 66sk vagy 77sk-ból érdemes venni egy FTG színűt. Ez szerintem a leguniverzálisabb csali, amit az összes nagyobb testű ragadozó előszeretettel lever. Vezethető a víz bármely rétegében és nagyon fogós, én szinte csak ezt használok.

    Kellene fonott is, ezt kínából vennék (kastking), szájfeszítő, érfogó, előkék és egyéb apróságok is.

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák