Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz #67656192 #20235 üzenetére

    horgászathoz - mint mindenhez - ész is kell, nem csak pénz.
    Ezek a fórumok mint a haldordó, stb nagyon el tudják vinni a valóságtól főelg egy kezdő vagy újrakezdő horgás igényeit.

    Én is csak pislogok néha mikért képesek az emberek pénzt adni
    Nekem se 2 Ft volt a cuccom, de egyrészt alap dolgok a nagy része, másrészt akciós volt szinte mind.

    az említett rádiós kapásjelzőtől, 50 ezres rozsdamentes rodpodoktól, 150 ezres sátortól, etetőhajótól, 3000 Ft-os műcsaliktól, bojlis alsógatyától tud engem kiverni a víz.
    Lassan mindenki versenyhorgásznak képzeli magát a parton, aztán egy egyeneset nem tud dobni 10-ből 9 ember vagy nem fárasztják a halat, csak kötélhúzást játszanak vele.

    nekem autó híján problémás a horgászat, mindig máshoz vagyok kötve, így erősen gondolkodtam én is a minap, hogy lecserélem a fenekező cuccom egy pergetőre. Azzal kitekerek bringával, bedobom és mehet a peca, nem kell fél napi előkészület és pakolás

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák