Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #98236 üzenetére

    Pont olyan kabátom van,pont kékben,pont annyiért vettem. :Y ...nejem beszélt rá,bringázni hordom és még jó hogy miután párszor szaunáztam benne,varrattam 2 cipzárt a 2 karja alá,mert még azt mondanád tőled loptam. ;]
    Ami Hervist illeti,szerintem pont ugyanaz van mint minden egyébbel a kereskedelemben (reklámok ma is hangosabbak,az apró betűs rész olvashatatlan,úgy jön a reklámblokk,hogy azelőtt nem figyelmeztetnek,a mobilszolgáltatók áraikat egyeztetik,internetszolgáltatók felosztják a területet egymás közt. stb-stb.),tehát folyamatosan feszegetik a határokat,keresik a kiskapukat és az egy-egy ritkán kiszabott büntetés értéke messze alulmarad az átb@szások segítségével megnövelt bevételek mellett.
    Új Rimmel szempillaspirál,akár háromszor dúsabb szempilla....azt bizony hogyan mérik,milyen eszközzel? Ja bocs,tényleg ott írja...3 megkérdezett nő véleménye alapján. :o

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák