Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz CaNNa3IS #84728 üzenetére

    Láttam már 2-3 db-ot az aprón, abból az egyik volt plus-os.
    De amúgy szerencse kell hozzá, hogy kifogj egyet, pláne olyat aminek a papírjai is megvannak. Egy sima adásvételivel nem szívesen vennék meg egy bringát 1 millió körül.

    ShiTmano: Nem sok, az kb reális érték.

    Hasaggymeg: A Ghost nekem annyira nem tetszik, de a Giant, pláne a Yeti azért nem rossz. :)

    SSJmeszes: A YT capra az egyik kedvencem az Enduro-k között, de az még nem Boost-os, a jeffsy már igen, de 29"-es nekem nem kell ekkora rugóúttal.
    2 éven belül kb az összes monti Boost tengelyszabvánnyal fog készülni, úgy 300K-tól fölfelé, épp ezért ma már nem adnék ki milliós összeget egy normál 15 X 100/12 X 142-ért.

    Roni2011: Akkor gondolom, szerinted a PH fórumozók egy jelentős része is unatkozó milliomos. Elég benézni az aktuális iphone topikba, hogy hány embernek van 300K-ért telója, és egyéb számítástechnikai topikokba, ahol sokan annyiért vesznek egy VGA-t, amiért már elég jó komplett bringákat lehet venni. Szerintem mindenkinek arra van pénze amire szeretné, ami neki fontos, ez még nem jelenti azt, hogy milliomos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák