Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Napfénysüti #64853 üzenetére

    Én is kb. 3x estem sdp miatt eddig. Persze mindháromszor álló helyzetben. Egy tükröm bánta, némi festék, az önbecsülésem, illetve megrepedt egy csont az egyik ujjamban, ami vagy pár hetes gipszet jelentett.

    A bosszantó az, hogy a Shimano alapból azt a stoplit adja a pedálhoz, amit nehezebb kioldani. Azóta vettem külön másik stoplit és ezzel tényleg könnyebben old, miközben sosem oldott ki még véltelenül. Nem is értem, minek a másik fajta... de arra tippelek, hogy direkt adnak egy használhatatlant, hogy aztán vegyél tőlük egy külön egy használhatót.

    Ezzel együtt is városban a normál pedálos biciklimet használom, az spd-vel szereltet hajtva meg minden kereszteződés előtt automatikusan oldom az egyik oldalt, illetve ha lassítanom kell, mert megállt előttem valami, vagy láthatóan megáll, akkor is azonnal oldom. Még ezzel is simán el tudom képzelni, hogy eshetek még, ha hirtelen kell valamire reagálnom.

    Nem is ajánlom senkinek városi használatra. Szó szerint gyilkos egy találmány.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák