Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz venember83 #62655 üzenetére

    Az eppen akadna, ismerek egy nagyon jo szervizest, akinel volt tel kornyeken nagyszervizen a szutyok btwinem.

    [Oh tenyleg, szet kene szednem a teleszkopot, hatha eszreveszek valamit, hogy mi kattog.. A negativ oldal a teleszkopban, ahol nincs se rugo se semmi, csak egy fem rud, rendelkezik valamilyen szereppel? Mert mikor legutobb osszeraktam atzsirzas utan, krovaval jol rahuztam a csavart, amennyire tudtam, de nem akartam eltepni, szoval csak ugy felig izombol. Ennek van egyaltalan valamilyen szerepe? ]

    De az ára meg horribilis, pedig gondoltam, hogy esetleg kiegyensulyozatlan, vagy valami egyeb hatranya van, amiert nem latok tul gyakran, de csak a horribilis ara az ezek szerint. Szomoru.

    (#62656) Hasaggymeg
    Ezeket gondoltam, de nyilvan ha valaki megvesz egy ilyen villat vagy ilyen gepet, amin ez a villa van, akkor eppen lehet harom fillerje elvinni szervizbe vagy felkuldeni szervizbe vagy akarmi, ketlem, hogy nagy problema lenne, ha mar megvetted :DDD

    (#62658) Runner_fxr
    Teljesitmeny alapu ber elorejelzett maximuma peldaul? Szep is, amikor valaki ugy adja meg a bert, hogy felszorozza a 30*24-et az oraberrel aztan jonapot ;] [Abbol is a bruttot persze :D ]

    (#62652) 6030D
    A biztositason gondolkodom, ha a kerekparosklub tagsagijaval jar, akkor nem rossz, de utana kene neznem, mi jar a lakasbiztositashoz, ha van nekunk egyaltalan, nem szeretek zavarosban halaszni, mert annyira remekul kezelik ezt..

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák