Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    Mai tapasztalatok:
    Ne indulj el ugy, hogy jo esetben mar feltavnal radsotetedik.
    Ne indulj el "rövidebb utakon", ha már perceken belül rádsötétedik, te pedig ismeretlen szakaszt választanál ezzel.
    Ha nezegeted az utvonalat, jegyezd meg a "xy dh" nevueket, hogy biztosan elkeruld oket, foleg, ha sotetben mesz.

    Ha mindezek nem jönnek össze és sötétedéskor egy "kiszáradt szinva downhill" nevű szakaszt sikerül választanod gps alapján, mint szimpatikus rövidítés, akkor a vizes sziklás terepet meglátva inkább fordulj vissza.
    Ha ez se jön össze, akkor ne lepődj meg az alábbi tapasztalatok megszerzése esetén:
    A vizes szikla csúszik. A váltókar könnyen törik. A lezúzott lábbal tekerés kellemetlen.

    Ilyen esetekben viszont hálás lehetsz magadnak, hogy mindig van nálad hátitáska és nem üres, mert így elég jól tompítja az esést, ha sziklás-köves talajra érkeznél a testeddel.

    Én tanultam a hibámból, legközelebb ilyen szakaszra csak szép világos időben tévedek ;]
    Te tanulj a hibámból, ne tévedj ilyen szakaszokra, ha neked és a kerékpárodnak is még fényévekről sincs közötök a dh-hoz vagy bármi hasonlóhoz, kivéve, ha szereted, amikor fáj :DDD

    Hosszú lett, de fáradt vagyok és jó nagy mosoly van az arcomon, annak ellenere, hogy fejrealltam :P

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák