Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Runner_fxr #44334 üzenetére

    Én addig rögzítettem tekeréseim amíg az újdonság ereje tartott.Most csak ha valami nagyra készülök kapcsolom be,megosztás,f@szbúk,twitter meg társai tudatosan nincsenek és nem is voltak nálunk.Tulajdonképp semmi sem motivál jobban mint mikor látok másokat is tekerni az úton,vagy nézem a júróspórton a versenyeket.

    napfénysüti...outis lévén mit tudsz Contadorról mint magánszemély? Milyen ember a hétköznapokban valójában? Csak azért kérdem mert nekem rokonszenves,de Armstrong is az volt amíg nem lehetett tudni milyen gátlástalan mint magánember.Ja,és követed az év első háromhetesét?

    (#44345) vendingo...nekem Manitou Marvel van a kockámon.Igaz előtte csak Rock Shox Dart 1-em volt,de így 1500 km aszfalt-murva-földút-erdő után teljesen el vagyok ragadtatva ettől a Manitou-tól. Ami szerelését illeti,nem tudok nyilatkozni,de szerény megítélésem szerint működése mesés. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák