Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Maximum1 #285806 üzenetére

    30. oldal 4-es pont. [link]

    #285791 Lacerta+avl...kábé háttal ültök a tévének. :D Egyrészt, ha normálisan használod, vagyis elől középen 1-1 hátsót, széleken 2-2 szélsőt hátsót elhagysz a durván keresztbeváltás elkerülése végett akkor a 3/10 sebességnél is max 20 használható sebességed lesz. Másrészt bár én azt tapasztaltam, hogy a látszat ellenére nem nagyon van egyforma sebesség, vagyis 3/10-nél (40-30-22/11/36) nálam talán minden egyes sebesség picit különbözött a másiktól, nem használod ki őket és a sort általában jó lánckerekekkel dobálod ki a néhány agyon használt kerék miatt. Harmadrészt bár 20 sebességnél tényleg finomabbak a lépések a váltásban, ezt gyakran szinte nem is érzed a kis különbségek miatt, és teljesen fölösleges a 20 sebesség, vagyis az 500+% átfogás a 12 sebességgel terepen, vagy vegyes felhasználással tényleg csak annak nem elég aki még nem bringázott eleget. Nekem váltáskor egyetlen félelmem volt, éspedig a gyors elől váltás nagysága mely néha jól jött, de hát ez is ~2,5 hátsó váltást jelent ami hátul az egyszerre hármat váltó alsó polcos váltókkal is kiküszöbölhető. A hajtómű tisztán tartása meg egy álom az egytányérosnál, még nejem 2tányéros kompaktját is fűrészlap meg hegesztőpálcával tisztítom a tányérok között rárakodó dzsuvától. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák