Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    Csináltam pár képet a pozicióimról a Cube-n - magamat elemezni kívülről, bedobom ide is:
    [kép]
    Nekem így van a setup belőve. olyan 80cm a nyereg magasság. 92.5 az átlépőm. (ettől szakkönyvek többet írnak, de nekem így jó ezzel a stopli pozival)

    Ledobni nem fogom tudni a kormányt, mert akkor kellene egy 90-es stucni, ez ahogy most van pont! oké, jól érzem magam rajta minden poziban. Szóval marad így.
    Egyébként megnéztem ha ledobtam belőle, akkor sem sokat nyerek, semmit, ellenben kényelmetlenebb volt. (teszteltem)
    Emlékszem mikor próbáltam a 2014-es agree-t, aminek 560 volt a stack(reach is kevesebb volt), nem volt jó drop fogásban sem aero poziban nekem,(meg is jegyeztem magamnak akkor ott, hogy ettől kicsit nagyobb stack kell) sok volt a drop " lábam-hasam sem igazán fért meg. (hosszú lábak).

    A képen látszik a nyereg pedál viszonya is ha ránagyitol(picit halványan látszik a szürke ruhán), a függőleges piros lézer mutatja hova esik a pedál tengelye a térdemnél, így szoktam belőni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák