Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #273290 üzenetére

    Még kemény Ecco-t sem láttam, de ezek szerint van :( . Ez már azért félig szintetikus, és a bőr ami van rajta, az is fordított vagy hasított, igénytelen. Az nem lehet, hogy a gyári talpbetét nincs benne és azért kemény?

    "Azt, hogy a hasított, így a vizet jobban beszívó bőrnek mi az előnye a fényes, víztaszítóval szemben fingom sincs, szerintem olcsóbb"

    Igénytelenebb, gondozás nélkül sem repedezik ki, nem törik meg. A fényes normál bőr is ugyanúgy beázik, goretex membrán nélkül csak akkor lesz vízálló, ha waxolod vagy egyebekkel kezeled. Ha van goretex membrán is benne, akkor ugyanúgy vízálló egy bizonyos mértékig, mint bármelyik másik goretex membrános, viszont az már kifogna rajtam, mert fogalmam sincs hogyan lehetne a fényes bőrt úgy ápolni, hogy alatta a goretex réteg ne károsodjon :N . Ápolás nélkül ugyanis kiszárad, repedezik, törik, kiszakad. Hasított, fordított bőrökkel nincs ilyen probléma, maximum 6-10 év használat után már kopottak lesznek, de tönkre nehezen megy.

    #273293 szimpláncsak: Váá :DD . Ez hány méteren van?

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák