Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz Hasaggymeg #245861 üzenetére

    A kérdező nem hiszem hogy erősen sportolni fog plussz 60 fokos üléssel... Én elhiszem hogy van akinek más vált be, elhiszem hogy valakik leírták szakkönyvekben a tutit...DE

    Abból amit a kérdező vázolt, ajánlom! mert úgy gondolom segíthet neki, az, hogy az egyik út a vastagabb párnázás.

    Nem mindenki van oda a tepsi beton nyergekért, azért hogy leteker betét nélkül x km és utána azért nah..fájdogál de "jóvana" me "kemény nyergen tolom " f* a vagyok me így kell, csak mert ezt "mondják"..., vagy útközben fészkelődjek me bajom van"... nekem az kell ha letolok 100km akár rá való nap is ismét 100 at meg tudjak ülni gond nélkül.. vagy laza karikán városnézésre több órát, akár egész napos túra, akár egy rövid gyorsra..legyen jó, se fájdalom se zsibbadás. Aki meg beéri mással egészségére. Akinek más vált be szintén ámen :R

    Ami intenzív tekerésnél jó az nem biztos hogy az lesz laza több órára is, márpedig a kemény vékony párnás nyergek, betét nélkül laza karikán.....kevés eséllyel lesz jó a... kivéve ha csak rövid távokra használja, akkor jó lehet arra is akár.

    Nem tanyabájk/városi puha nyergeket írtam. Nem azok. Tudjuk hogy nem csak puha és kemény nyergek vannak, milla átmenet létezik köztük..
    ui:egyébként a saját nyergemnél a 180mm szélességgel sincs semmi baj az égvilágon, bármennyire is hihetetlenül hangzik. Pedig én aztán elég vegyesen tolom. kivételnek sem érzem magam

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák