Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #180060 üzenetére

    Ahogy a GCN-es fickó mondja elismeréssel arra,hogy mittomén melyik profi állítólag versenyenként lenyújt egy láncot "What a man!" nem lehetek valami erős lábú ha olyan sokat elmegy egy láncom,mi? :DDD Na majd hamarosan meglátjuk ezután rámegy-e ingem gatyám a 12-es,állítólag már 0,5-nél cserére szoruló, láncokkal. :U Majd küldöm a számlát összes 1/12 mellett kardoskodó fórumtársnak! ;] (10es HG95,KMC EL és most PC1051 láncaimat 1,0-ig hagytam/hagyom lenyúlni,így elmennek 0,5 sort/4500 (HG95)-6500(KMC) km-t fent a hajtáson végig,le nem véve soha takarítani.) Bár csak én számolgattam (nem mértem) de szintem olyan 1%/km lehet,átlagcsapásszámom meg valahol 80-90 között.

    xyzsolt...szinte hihetetlen mennyire felhasználófüggő ez is! :F Számomra is szinte érthetetlen hogyan mehet valaki fele,vagy éppen 2x annyit mint én ugyanazzal a lánccal.Csapásszám? Takarítás gyakorisága? Keresztbeváltás gyakorisága? Nagyon sáros,poros felhasználás? Kenőanyag minősége? Mindez 1ütt? Számolgattam a közeledő váltás miatt és én 16 sebességet használok ki efektíven a 30-ból,akkor is ha SLX 671belső váltó az XT 785-ös hátsóval elviszi a teljes 30 sebességen különös zakatolás nélkül.Két szélső tányérról a sor közepéig,a középsőről teljes sor mínusz 2-2 a széleken...mindig így váltottam a Shimano ajánlás (ami többet enged) ellenére is. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák