Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz dobolan #177019 üzenetére

    Nem, akkor félreértettél. A 3x-os hajtás felőlem mehet, montihoz amúgy sem értek, nem tudom, ott mi az alap. Amit, és amilyen keveset én használtam, az pont 3x7-es volt, az semmire nem jó, aszfalton a legnagyobb fokozat is kevés, könnyű terepen (rögös-göcsös, köves, gyökeres, vízmarta erdei földút) én csak elöl a nagy tányért használtam, a két kicsi teljesen fölösleges rajt. Technikás mászáshoz lehet, hogy kellene, de technikás emelkedőre ki a fene megy egy 15 kilós montival, aminek csak a telója can vagy 5 kg? Pár %-os aszfalton mászásnál visszaraktam a középső tányérra, de csak mert a pörgetéshez vagyok szokva. Egy jobb váltó, jobb áttétel, 3x9/10-es rendszer, meg főleg egy könnyebb bringa biztosan egészen más világ, ez a belépőszint totál kiábrándító egy belépő, karbonvillás, alu országúti után. És akkor még a keresztbeváltásokról nem is beszéltünk. Szóval ez kb arra jó, hogy a kezdőknek elvegye a kedvét a bicajozástól. Ehelyett lenne sokkal jobb alternatíva egy normális 1x9-12 rendszer, csak sajnos az is drága még.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák