Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz KüLÖNc #162423 üzenetére

    nekem Amazfit Stratos 2 van, (iPhone mellé) és tökéletesen működik - már ami az én igényeimet illeti
    nem akarok centire pontos útvonalakat letölteni róla, de nagyjából mutatja, szinkronizál a telefonnal meg a strava-val (oda automatikusan megy fel minden) és visszafelé is átjönnek az értesítések, az sms-eket végig lehet olvasni, telefont fel lehet venni vagy le lehet tenni (illetve hívást visszautasítani) és kiírja a hívó nevét is, szóval ha bringázás közben egy headset a füledben van, amivel tudsz beszélni, akkor nem kell a telót elővenni ha csörögsz
    android egy módosított verziója fut rajta, és elvileg minden alkalmazás telepíthető rá, ami a Samsung Gear S2-re, de még nem próbáltam (ahhoz vannak navigációs szoftverek is!)
    egy töltéssel elvan egy hetet, úgy is, hogy csak éjjel 11-től reggel 7-ig van repülős üzemmódban a többi alkalommal meg minden értesítést meg kutyafülét szinkronizál.

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák