Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz ZolkoW #157336 üzenetére

    Mármint ez olcsó? Nekem drága, egy SLX vagy Sunrace fele ennyibe kerül, 190 eur-ért SLX groupset is van :B . Anno az Sram SX-től vártam, hogy elhozza a megfizethető 1x szettek idejét, de végül a Shimano olcsóbb lett.

    Hasaggymeg: az az új Speci nem tetszett, de kb. 10-ik ránézésre már kezdem szépnek látni :D . A Cube karbon xc-k élőben sokkal jobban néznek ki, mint képeken.

    atti29: ha jössz Erdély fele, összefuthatunk bármikor egy terepezésre :P

    (#157340) Hasaggymeg: Az elején én ilyen körülmények között biztos estem volna, de ha megszokod, vagy ha 56-os kezdő stoplival kezded az espédézést, akkor ilyen szempontból szinte semmi különbség nincs platform és spd között. Pont ezért gondolom úgy, hogy megéri váltani, mert ha megszoktad, kb. csak az előnyeit érzed. Na jó, azért vannak negatívumok is, pl. ha nagyon sáros vagy havas a cipő talpa, nehezen csatol be és 15-20%-os emelkedőn ha fel akarsz ülni az szívás, mert hamarabb esel hanyatt, mint becsatold a cipőt :D . Mondjuk ez csak ilyen kis gömbölyű pedálokkal igaz, amilyen a pd-m520-as, egy szélesebb-laposabb keretes spd pedállal akkor is fel tudsz ülni emelkedőn, ha nem tudod azonnal becsatolni, mert nem csúszik le róla a lábad... aztán ha megvan a kellő sebesség, tekerés közben becsatolod. Hátrány még, hogy ha pl. diszkóba montival akarsz menni, nem tudod a kedvenc tánccipődet felhúzni, mert az nem becsatolós... :(

    cdl : Hassagymeg féle Twooc (alin vagy ebayen invisible bell-ként is keress rá) jó, de érdemes már újan szétszedni és a rugókat ráragasztani a műanyag bütykökre, mert ha nem, idővel szét fog esni. Más baja nincs, én elégedett voltam vele amíg használtam, bár egy ideje még ezt is leszedtem a kormányról, mert szúrta a szememet :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák