Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Bevadult az idő, ma a szél terelgetett be az árokba. De legalább végre megvan a majdnem tökéletes kesztyű, vagyis inkább külső héj. Volt eddig egy softshell-em, egy polár, egy Hipora betétes űrtech kesztyűm és most van ez a kínai, kb két hete ezt használom és eddig ez tűnik a legmelegebbnek, persze alá kesztyűvel. Az anyaga hasonlít a Hipora betétes kesztyűmre, szerintem a kínaiak a felső háló alá beragasztottak egy sima zacsit, a lényeg, hogy teszi a dolgát :D . A mobil kijelzője is simán érzékeli, szal minimális mobilozáshoz nem kell lehúzni, viszont túl vastag és merev, ezért az elején szokni kell. Ami még fasza, hogy jó hosszú, nekem a csuklóm érzékeny a hidegre és ez tökéletesen védi. A méretezés kicsit fura, érdemes lemérni a kezet és az alapján rendelni, gondolom a kínaiaknak kisebb a kezük.
    Közben amúgy a haverom kioktatott a ruházatomról is, szerinte pl. a csodanadrágaim softshell-ek, csak nekem fogalmam sem volt :DDD . Szal a vastagabb softshell téli nadrágokat erősen ajánlom, nekem sapkában is bevált az anyag, kesztyűben viszont nem.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák