Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Hasaggymeg #144715 üzenetére

    Az ilyen kényszermegoldások mindig úgy születnek, mint ez a legutóbbi is: felültem a biciklire este, induláskor semmi. 5-10 km között már valami egyértelműen nyikorog, azt hittem először, az új fék teszi.. aztán bebizonyosodott hogy a pedál felől jön, még vissza sem értem a 30-as körről, mikor vállalhatatlan lett (értsd: ha formás futó csaj jön szembe a bicikliúton, akkor nem tekerünk, mert ciki. de igazából minden esetben ciki :D ) . Másnapra meg be volt tervezve egy munkába jövés, hát valamit kellett csinálni :). Addigra talán (de azután már biztos) már meg volt rendelve a cseredarab szerszámaml együtt, de annyit már szerintem nem bír ki. Azért ragaszkodom hozzá, hogy csak csapágyat cseréljek a teljes csere helyett, mert olyan jól kiválasztottam a szexi kék elox színű apróságokat, hogy ez már hiányozna :)) - ha valami hasonló olcsóságot veszek, biztos ugyanilyen sz*rul tömített csapágy lesz benne gyárilag, akkor már inkább a csapágyakat cserélgetem (lehetőleg jobbra). De bent figyel a kosárban egy olcsóbb GXP-s csapágy is, ideiglenesen végülis szürke színűvel is lehet tekerni :DDD

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák