Új hozzászólás Aktív témák

  • wasdffafaaff

    junior tag

    válasz maximilian4 #144680 üzenetére

    azt gondolod hogy mivel pesten valaki olcsón árulja a biciklijét ezért én nem tudom eladni itt többért az enyémet csabán.szerintem tévetsz.
    én azt gondolom hogy ez a fészbukos dolog nem teljesen az aminek képzelem.

    tegyük fel valami csoda folytán elfogadják a jelőlést a csoportba fészbukon(mert ugye az elektromos ciginél is ezt írtátok és nem fogadták el a jelőlést...) és akkor végre megtudom nézni hogy mi is van ott

    de nem tartom valószinünek hogy találok egy olyan értékű montit 15 ért mondjuk mint az enyém a csabai hirdetések közt(mert jofogáson 45-55 ért megy a biciklim használtan ahogy látom)...szoval akkor nyugodtan árulhatom az én biciklimet normális áron mivel nincs konkurencia(mert az nem számít konkurenciának hogy az ország másik pontják mennyibe kerül)

    mivel amikor én vásároltam biciklit akkor engem se érdekelt mert nem utazok sehova érte.és más is lessz ezzel így az biztos és ezért fogom tudni eladni a biciklimet.

    de ha még is lessz fészbukon csabán ilyen jó ajánlat akkor még jobban fogok örülni mert megyek holnap azonnal felvásárlom és eladom jofogáson dupla áron.néztétek milyen árak vannak jofogáson még ha dupla áron adom el az is áron alulinak számít ott elég durván ,szoval ez már vicc kategoria dehát kitudja.de nem kötöszködni jöttem ide ugyhogy nem is akarom ragozni tovább csak tényeket soroltam fel

Új hozzászólás Aktív témák