Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #125229 üzenetére

    1. Én még nem a posztolós generációhoz tartozok,tekerés közben csak akkor fotózok ha elestem,defektet kaptam,vagy pihenés közben véletlenül eszembe jut. :D
    2. Óvatosnak óvatos vagyok,főleg lefele és egyes fórumtársakhoz viszonyítva,negyven lefele nekem csak nagyon ritkán és rövid pillanatokra jön össze,annál több meg már csak aszfalton.Nálam a kerék a talajt jellemzően csak az eleje felkapásakor,meg szervizelésnél hagyja el. :DDD
    3. Manitoum sajnos már csak látszatra újszerű,a 80+kg súlyommal terhelt,növekvő arányú terepezés (az éves km. ~harmada és az idő ~fele) megtette 6ását,az egyik szár kotyogása félő már a vég kezdete,bár tapasztalatom abban nincs mennyi idő és km még amíg annyira zavaró lesz,hogy cserélnem kell.

    Massmurderer...én annyiért nem kötöm el a lovat,öltözök be stb.Legalább egy óra,de inkább másfél ami úgy érzem megéri a macerát.Az alatt inkább futok egy kicsit,vagy...fórumozok. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák