Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsohi

    őstag

    Egy rövid kis élménybeszámoló a mai napomról és mivel haver aki rajongana ezért a sport, se barátnő nincsen, így idekerül ez a kis szösszenet. :DDD

    A lényeg az, hogy idén először sikerült kijutnom a pályára egymagam, se nem sürgettek, se barátnőjelölt nem volt velem, így július végén, jó sokat váratott magára... és akkor még hozzá kell tennem, hogy a tél/tavasz folyamán bezsákoltam egynéhány dolgot, amit a mai napig ki se tudtam próbálni úgy isteni igazán(Fox DHX2 Performance Elite rugóstag, Schwalbe Magic Marry külsők, Saint fékszett és egy Gopro 6 kamera, ). Szóval, mint a majom a farkának... Autóba reggel minden beszór, bringa fel a tetőre és hála az égnek nem én vezettem, mivel azt a sz*ros ~80 kilométeres utat 3 óra alatt sikerült megtenni amiről egy helyi klasszikus jutott eszembe: [link]. Megékeztünk, minden f*sza, többiek leléptek strandolni, mert éppen rohadás meleg van, igazából nekem is jól esett volna, de jó szokása szerint a helyi időjárás átvált homár üzemmódba arra a két hétre amíg tart a leállásunk, most vagy soha...

    és a szünet első hete:

    A 32 fokban a full face helmet, kesztyű, lábszárvédő és a mell- és hátvért üdítő koktélja nem mondjam milyen volt... Szóval végre itt vagyok. :DD

    Gyorsan gurultam egy bemelegítőkört, a tag és a külsők a gyári és netes ajánlások alapján lettek belőve amihez végül hozzá se nyúltam egész nap, mivel kib*b*szottúl jó volt a gép érzésre. A külsők eszméletlenül tapadtak, korábban nem gondoltam volna, hogy ez így lehetséges és a régebbi Hans Dampf gumikhoz képest amit mindig is egy kicsit kiszámithatatlannak tartottam, na ezek nem olyanok, tisztán érezni mikor lesz sok és ha meg is csúszik vissza is nyeri a tapadását, mesés. A rugóstag is hasonlóan lenyűgöző volt, finom és totálisan kontrollált, végig odatapasztotta a kerekeket a földhöz. Fékek viszont teljes mértékben nem nyerték el a tetszésem, de ennek az oka talán a tárcsákban keresendő, a legolcsóbb Shimano tárcsákkal párosítottam a fékeket amik érzésre nem annyira komálták a Saint-et így erről most nem is tudok mit mondani mélyrehatóan. A kameráról külön szót nem ejtenék, de felraktam pár videót a youtube-ra a mai napról, ha érdekel valakit: [link], [link], [link], [link].

    Nem pereceltem. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Új hozzászólás Aktív témák