Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz 6030D #111064 üzenetére

    A több fényvisszaverő felület csak jobb, szóval én senkit nem győzködnék a fényvisszaverő (meg bármilyen törvényben előírt kiegészítő) ellen... :U .
    A küllőkre már elfogadják az ezüst színű pálcikákat is, az nem is olyan gáz. De személy szerint lesz*rom, nekem az első keréken van két narancssárga macskaszem, kivéve a másik bicón, amire elfelejtettem átrakni az új kerék miatt (de legközelebb talán nem felejtem el). És KÜLÖN vettem prizmát előre-hátra, csak még nem tudom, az elsőt hogy fogatom fel úgy, hogy nagyon ocsmány ne legyen, a hátsó kevésbé vész, mert azt ráakasztom a nyeregtáskára. A matrica elöl és hátul szerintem nem ideális, a ferde csövek miatt. de a semminél biztos az is több. Jópárszáz hsz-szel ezelőtt betettem a fehér bicómról képet, elöl két nagy fehér matrica van a villán, de szerintem nem néz ki nagyon ótvarul, és valamennyire biztos látszik. A rendőr nem tudom, hogy elfogadná-e, igazából nem hallottam még olyanról, hogy kötözködtek volna, de inkább úgy igyekszem csinálni, hogy ne lehessen belekötni.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák