Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz koshmar #168 üzenetére

    én szerintem ebbe 40-50ezret simán beletekertem... az elmúlt 1.5 évben (főleg munkahelyre járva, napi 8-10km-el) is belement kb. 2-3ezer... előtte pedig napi 40-50km-ek lazán megvoltak majdnem minden nap...

    lefotóztam a bringát most gyorsan telefonnal... kicsit koszos, mert nemrég kaptam jókis esőt a nyakamba és nem volt még időm megtakarítani... a giant matrica ne tévesszen meg: azért ragasztották fel rá a boltban, mert volt 1 minimális sérülés a festésen és ne rozsdásodjon... még talán kedvezményt is adtak a vételárból ('94-ben került 18.500-ba, ha nem csal az emlékezetem) :)

    tényleg megszolgálta már az árát :K hajtókar, pedál, fékek szerintem tuti cserére szorulnak... meg ráfér egy alapos átkenés is (amit tudtam, azért megcsináltam én is otthon időszakosan) nem tudom, milyen árban jönnék ki, ha minden lényegest lecseréltetnék a gépen... egyedül a vázhoz ragaszkodok: nehéz, mint a dög, de legalább masszív... és annak idején is elsősorban emiatt tetszett meg... képen nem nagyon kivehető, de fekete alapon zöld "áram-mintás" (vagy hogy mondják)

    fékből mit lenne érdemes rátenni? fontos, hogy jól fogjon, ritkán kelljen állítgatni... de ha kell, szépen finoman is lehessen vele fékezni (télen, jégen-hóban is ezzel járok és kellemetlen tud lenni ilyenkor a satuzás)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák