Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    tiszteletem!
    volna nékem egy problémám ami megoldásra vár. van egy weboldal szépis jóis pár napja szenvedek vele... van benne iframe, flash gallerie minden már csak egy zenelejátszó hiányzott..lett az is csak el kellene helyezni valahova...
    a weboldal photoshopban készült és feldaraboltam, táblázatban összeraktam... a flash lejátszó meg úgy néz ki hogy szerkesztőben egy 200X300pixeles téglalap, viszont ha megnézzük működés közben akkor mögötte átlátszik... nem is magyarázom mert lehet nem értitek belinkelem tessék megnézni miről van szó: [link]
    ez lenne az..namost a probléma az hogy a táblázatba nem tudom bearakni tekintve hogy a lejátszó mögött átlátszó és az egész dizájnt ujra kellene építeni h legyen neki hely...
    a layer pedig nem fix helyzetű a monitorok felbontásának változásával és elcsúszik a lejátszó...
    Tehát: hogy tehetem fix helyzetűvé egy uj layeren (vagy akármin amit mondtok) a zenelejátszót a design megbontása nélkül? (a felső szürke részbe már próbáltam betenni de oda tul nagy mert szétnyílik) :R :R

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák