Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Anubris #9594 üzenetére

    Te is láttad a Hoffmann videót? :D néztem én is (akinek kimaradt, itt a link)

    Szerintem itthon nem túl elterjedt a filter (jellegű) kávé. Inkább egy nagy kotyesz vagy szarvasi a megszokott - mi 8-9 fős társaságra egy 4 személyes Brikkával (+kézi őrlő) nyomtuk a nagyját nyaraláson, mellé közben elkészült 1-1 PicoPresso. Ha még vittünk volna legalább 1 kotyogót, akkor azért elég hamar kész lett volna, még kézi őrléssel is.

    Viszont ha vevő rá a közösség, akkor szerintem érdemes megkóstoltatni egy frenchpress-t, csak ne legyenek espresso/kotyesz elvárásaik az italhoz, mert különben nyilván csalódás lesz.

    Nekem amúgy az volt új a videóban, hogy "ahol lehet, adjunk single shot-ot", mert nyilván egy vacsora után nem szeretne koffeinsokkot kapni senki :D de ez már egy délutáni kávézásnál is valid lehet, egy 20-25ml espresso + tej ital alapvetően elég /fő.
    Csak szerintem egy ponton túl már csak naked karral játszik otthon mindenki, eszembe sem jutott eddig a kétkifolyós kart előszedni :D

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák