Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #41635072 #27616 üzenetére

    Az árufeltöltő az, ahova semmi szaktudás nem kell. Olyan munkához nem kell szaktudás, amire bármelyik, az utcán veled szembe közlekedő ember képes. Aki nem mozgásban korlátozott, azt beviszed egy Aldiba és képes lesz a raklapról a polcra kirakni a szotyit. Ez az, ahova nem kell szaktudás. Én is látok olyan BA-kat (én egyébként nem az vagyok) akik jesszus hogy került ide, de egyébként nem a szaktudásról beszéltem, hanem a belépési küszöbről. Én nagyon nem hasonlítanám a két feljebb részletezett pozíció belépési küszöbét, mert nem hiszek benne, hogy bárki aki az utcán szembe jön, ha kézen fogom és beviszem egy gép elé, akkor el tudja látni egy BA napi taskjait. Ez nem lesz igaz. Az más kérdés, hogy 2 hónap aktív betanulással már igen, de utána is lehet rossz munkaerő , hiába képes rá fizikailag, elbocsátják és kész, mert nem mindegy hogy "fizikailag képes megoldani" , vagy "már elég jó".

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák