Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElFeo

    tag

    válasz Polarstar #447 üzenetére

    Egyenlőre úgy néz ki a microsoft-nál, blackberry-nél, ffos-nál, bada-nál, tizen-nél, meego-nál, symbian-nál sem tudták a tuti receptet. Szerintem az az alapvető probléma, hogy az okostelefon, mint olyan eleve az androiddal társúlt az emberek 80%-ának a fejében a maradék 18% pedig ios fan. Szal' így nagyon nehéz felmutatni bármit is, ráadásúl sokan nagyon nem tudatosan választanak készüléket, elég neki a sok megapixel, nyolc mag meg mifene. De, hogy mifán terem a biztonság.
    Épp ma segítettem egy ismerősnek az iCloud-ból letölteni az összes képét. Nézett rám bambán, mikor távoli szerverekrő meg a Nagy Testvérről magyaráztam neki, ilyenkor mindíg kicsit paranoiásnak érzem magam és nem is szívesen hozakodom elő a témával mások előtt.
    Amúgy, hogy micsoda körülményesen lehet csak lementeni a képeket, azt hittem ennyire nem lehet megbonyolítani valamit, de az apple-nak sikerült. A blekinél-ha csak a blendre gondolok-ezerwiszerw jobb szoftverrers megoldásai voltak,lásd mire ment velük.
    off-nem tudnád megmondani, hogy egy BlackBerry 9900-nél miért CDMA hálózatot ír a szervíz mernüben a gsm helyett?

Új hozzászólás Aktív témák