Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz jerry311 #10244 üzenetére

    csak a teszt erejéig kapcsoltam fel a távolságit meg köd sem volt 35fokban :DDD ...városban le szoktam venni amúgy a fényszórót teljesen és csak lakott területen kívül nyomom fel a tompítottat

    hogy van egyébként a forgalmin? megmutatja a vizsgaelnök az útvonalat és fejben lepörgethetem, ha ismerem a várost, hogy hol/mire számíthatok? ...aztán persze úgy változtat rajta, ahogy épp neki tetszik? vagy ül hátul és csak magyaráz, hogy hol/merre?

    ui: amit gyakran elszúrok, az irányjelző... pl egyirányúban elfelejtem kinyomni, ha senki nem jön körülöttünk és mondjuk egy kukát kerülök, vagy valamit... vagy sávot váltok és nem kapcsol le, aztán később veszem csak észre, hogy még mindig kattog az a rohadék :B meg a kormánnyal volt olyan "gondom", hogy kanyarodásnál tekertem, majd visszafelé bizonyos esetekben hagytam, hogy magától álljon egyenesbe és csússzon a kezemben... (erre is azt mondta, hogy bukóindok lehet akár... szokok is le róla)

    lefullasztás egyre ritkább, múltkor pedig a duplaóra közepén tartottunk egy cigiszünetet, de megálláskor kért mindkétszer egy balra hátra beparkolást forgalomban... ha vizsgán hasonlóan megcsinálom, nem lesz gond: ajtónyitási hely a mellettünk levőtől és full párhuzamosan álltam be

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák