Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomi0703

    őstag

    válasz Bati0501 #10004 üzenetére

    nekem ugy volt, hogy bementunk negyen. en csinaltam az egyik csavon stabil oldalfekvest. majd forditva. kozben mellettem a csaj ujraelesztett. majd ott is csereltek. mi jottunk a babaval es addig ok csinaltak a stabil oldalfekvest. aztan kovetkezett a tetelhuzas. 2 tetel. az egyik valami olyasmi, hogy baleset, lukteto verzes stb... stb... elmondtad, hogy arterias verzes es, hogy arterias nyomokotest teszel ra es azt, hogy hogyan. bemutatni azthiszem nem kellett. majd utana valami olyasmi volt, hogy hastajekon faj a betegnek. vegulis az volt a lenyege, hogy be kellett mutatni. leulteted, kezeit hatra es ahogy neki kenyelmes ugy ul. ennyi volt. eleg boszme volt a manus DE atengedett mindegyonket pedig az egyik csaj szinte semmit nem tudott a tetelekbol.

    MAS: pestiek! hogy zajlik ott a vezetes oktatas? bevisznek titeket a varosba, a legnagyobb dugokba es akkor igy 10 percenkent haladtok elore par metert? vagy kulvarosban nyomjatok es amikor nincs akkora forgalom akkor mentek be? (jo mondjuk ott a kulvaros is mas fogalom mint "videken") :D

Új hozzászólás Aktív témák