Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz HUN_Sector #41 üzenetére

    Áhh köszi, közben rájöttem, hogy a korábbi részekkel ellentétben (bár már rég volt, lehet rosszul emlékszem) a kilőtt ellenfelek nem termelődnek újra. Így amennyit magamra tudok csődíteni azokat le kellett volna lövöldözni, majd visszavonulás, gyógyulás, javítás és újra.

    Van mentésem, majd megpróbálom újra.

    SPOILER

    Közben végigértem, még két combosabb ütközet volt a Major elleni harc után, a Fort Brigand-ban kellett elkapni a főembert, sajnos nem sikerült, elmenekült motorcsónakkal, majd a végén a kezdő szigeten a Fort L'eau Bleu-ban volt újra harc, na ott annyira mortar-oztak, meg 40mm-es flash gránátokkal demoralizálták a csapatot, hogy majdnem otthagytam a fogam. Amiért nagyon mérges vagyok a játékra, hogy végigjártam az összes létező helyszínt, az Eagle's Nest szektor előtti összes ellenséges szektort kipucoltam, de egy M82-es snipert nem találtam az egész játékban. Galil-t is csak a legutolcsó földalatti pályán találtam kettőt ami után vége volt a játéknak. Azért ez így elég béna, hogy beletesznek olyan fegyvereket a játékba amit egész végigjátszás során nem is találsz meg... A játék középső szakaszában megtalálható FN FAL karabély meg M24-es snipereknél nem is nagyon van később jobb fegyver.

    Ettől eltekintve ez egy kiváló játék, még fogok vele szórakozni visszatöltött állásokból.

Új hozzászólás Aktív témák