Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    Na, garis csere X-re elindítva, hála itteni topik társunknak Daninak, egy 6S-t adott kölcsön.

    Azt kell mondanom, hogy igen, azért az ujjlenyomat olvasó is remek, igaz, face ID kényelmes, meg minden, de itt legalább mindegy hogy ál latelefon, ráteszed az ujjad és kész. Face ID meg ugye azért megvan, mekkora szögben kell,hogy rálásson az arcodra, és fektetve nem működik. Elgondolkodtam egy 8 Plus-on, de ahogy néem a teszteket, akár "real life" akár benchmark, tökmindegy, de X jobban bírja. Azt gondoltam eddig, hogy 8 Plus a jobb, de nem. Igaz, x-ben nagyobb az akku kicsit, de nagyobb a felbontás is.

    madgie: nekem azzal nincs gond, simán, szemüveggel és napszemüveggel is felismer. Tanul és ez igaz is.
    Ami para, hogy nem látszi kegyből az akku %, meg ha egy bt fülest csatlakoztatsz, az is csak akkor látszikh,a lehúzod a control centert. Sima iPhone-okon ilyenkor egyből látszi ka status baron az akku% mellett a kis fejhallgató, de még egy kis elem ikon is, meddig van töltve épp.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák