Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz B-L-A-C-K #138744 üzenetére

    Na hétfőn befeküdtem a sérveimmel erre a fizetős kezelésre, és annyira jó volt már itthon is vagyok... :N

    Kicsit hosszú lesz, szóval akit nem érdekel hanyagolja...

    Ugye ezért mentem hogy direkt az én gerinc bajaimat rendbe rakják, vagyis egy irányt mutassanak legalább. Ezért 70 ezret fizettem, hétfőtől reggeltől - péntek délig, ami úgy volt beígérve hogy tartalmaz egy fullos szobát, fürdőszobával, napi normális reggeli ebéd vacsora, naponta masszás, gyógytorna, orvosi felügyelet, infúziós, gyógyszeres kezelés...

    Na tegnap bementem, becsekkoltam, szóba kicsit koszos volt, de nem volt annyira gáz, volt net, TV, klíma, annyi hogy nem magamba voltam, egy idős bácsival, de az is normális volt. Fürdő is szobába volt külön, de az olyan volt hogy lezuhanyoztam, és mellette volt a mosdó, és zuhanyozás után oda folyt az összes víz mert nem a lefolyó irányába lejtett (király kivitelezés). Azaz zuhanyzás után, tapickoltam a pár centis vízbe...Na de jó ezt még lenyeltem, mondom kibírható. Jött a masszázs ami 10-15 perc volt, majd a gyógytorna ami szintén 10-15 perc, és úgy kezdett nekem a leletemet se látta. Itt ugye azt vártam volna legalább 1-1.5 óra lesz külön-külön, és tudják mivel jöttem, nem nekem kell beszámolót tartani.
    A normális kaja az annyiból állt hogy kaptam ebédre egy csésze szar levest, egy narancsot, meg valami hideg kis krumplit hússal, vacsora meg 2db csöves sima szalámi, 2 csöves zsömlével...
    Infúziót megkaptam, 45 perc alatt lement, és ennyi volt egy nap, azaz 15-15 perc foglalkozás, kis infúzió, és cső. Ja meg nővérke bejött este mért egy vérnyomást, illetve a doki megkérdezte jól vagyok e... Gondolkoztam tegnap este, én tulajdonképpen mi a faszért vagyok itt ennyiért, problémám hogy javul így? Sehogy, éjfélkor az ügyeletes nővérkékhez kimentem, elmondtam ez ha holnap is így megy nem tartanék igényt erre. Itt hebegtek habogtak, mondták várjam meg a holnapi napot, első nap csak ilyen ismerkedés. Mondom oké de nem ezért fizetek. Viszont úgy voltam vele a holnapi napot megvárom.
    Az én fürdőmbe volt egy nagy szemetes, szobába nem volt kint külön, gondoltam kirakom, az öreg úrnak se kelljen bemászkálnia ha ki akar dobni valamit, illetve nekem sem...Erre ma reggel a takarítónő lebasz, hogy annak bent a helye ki hozta ki, és miért??? Mondtam én voltam, és ott is marad, hogy ne mászkáljunk be ha már itt nincs kuka, erre mondja beviszi, meg ha ott van szólni fognak érte...Mondom 70 ezret fizetek ezért hogy itt vagyok, nehogy már még megmagyarázza hol legyen a szemetesem...Mondom hihetetlen egy kukán kell veszekedjek itt...
    Na jött a gyógytorna, masszázs, gondoltam most már lesz 1-1.5 óra hogy szóltam...Persze masszázs 18 perc, gyógytorna 29...Kicsit már jobb mint 15-15 perc, de mondom ennyiért biztos nem maradok. Ezek után mondtam köszönöm szépen, nem tartok erre igényt. Behívtam a kezelőorvosom, mindent normálisan elmondtam, korrekten, mondtam nekem ez így nem jó, de természetesen a mai napot és a tegnapit teljesen kifizetem, a többi nap árát meg visszaigényelném (előre kellett fizetni). Kicsit flegmásodott a doki, hogy mit várok, ez itt Magyarország...Na itt kicsit ideges lettem, mondom oké hogy ez itt Magyarország, de a számlán az van hogy emelt szintű kezelésre jöttem (pont ott volt előttem, meg is tudtam mutatni neki), nem arra hogy vacsorára 2 szalámit kapjak 2 zsömlével, illetve nem 15-15 perces kezeléseket egész nap, kis infúzióval...Erre persze nem tudott mit mondani, mondta akkor szól a felettesének is kitalálják mi legyem.

    Végül érezték szerintem gáz így a dolog, és a teljes összeget visszakapom majd utalva.

Új hozzászólás Aktív témák