Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    válasz ittakary #131819 üzenetére

    5s-t látom, azt tapiztam (ugye van 2 is a közvetlen környezetemben) ...illetve az ára is kb 2hónapot használt G3 (gyárigari + doboz meg minden jóság) + némi KP összeg... (amit még talán épp megengedhetek magamnak).

    ..használni, egy percet sem használtam iPhone-t....viszont a t.kömtele azzal, hogy nem érnek el, hogy nem mindíg tudok hívást indítani, hogy nem ébreszt..illetve hgoy bizonytalan.

    Hamár külső meghajtóként sem használhatom a kártyát - OTG-vel pendrive-ot csatolok a telóra, és oda-vissza másolnék a külsőkártyára (de jött az írás letiltva hiba :S ...anyja p.csáját) kb semmi olyanra nem használhatom a telefonomat, amire eddig az SGS2-vel szoktam....így marad a rendszerstabilitás...amiben az iOS jobb ...ha az infóim korrektek.

    Na sebaj, a helyi GSMboltban megkérdezem mennyit kéne rádobnom erre az LG-re egy 5s-ért...majdmeglátom.

    Tényleg, hamár ennyire képben vagytok...

    ...ha használt készüléket veszek, mik lehetnek a buktatók? (ami elsőre, a külső alapján nem tűnik fel of course)

    Látok egy csilli-villi almát...de van valami ami elromlhat és vásárlás előtt le lehet / le kell tesztelni? Gondolom a boltigari nemsokat ér....almagariért meg jócskán zsebbe kell nyúlni.

Új hozzászólás Aktív témák