Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok,

    Amióta okostelefonom van (4 éve) droidot nyúzok, minden nyűgjével

    nem ébreszt időben
    laggol
    lefagy
    nem tudok hívást indítani (olykor, random)
    nem tudok hívást fogadni (olykor, random)
    nem tudnak elérni (ritkán, de előfordult már többször is)

    Azt hittem hogy a sokévels SGS2-m makkant meg, így vettem 2 hónapja egy LG G3-at....de az is produkál furcsaságokat, (nem tudom simán írni az SD kártyát -úgy mint a régi SGS2-n, az új droid már írásvédi a külső kártyát, csak mert az NEKEM jó, hisz biztonságban vagyok! :D hát nekem nagyonnemjó...persze ha root-olom, akkor megoldható ennek a mókolása...de nem fogom root-olni -innen márcsak egy lépés egy iTunes féle software droidra :D ..de ne legyen igazam )

    így erősen gonodlkodom egy stabil -bár kevésbé customizálható....ami nagyjából már talán nem is érdekel- rendszeren, ezért az iOS is szóba került...

    Édesanyám egy iPhone4 -et, édesapám és testvére egy iPhone 5s-t nyüstöl. (a facetime is csábít :) )

    Itt találtam a logout-on egy Android<->iPhone leírást ( [link] )

    A kérdésem az lenne, az, ami az összegzésben van, még most is megállja a helyét? Maradt minden olyan bonyesz, mint ahogy az le van ott írva? :U

    Jah iPhone 5s-t nézném én is :)

    Amire szükségem van:

    FM rádió (a leírás alapján az nincs....és tényleg nincs?! :O )
    stabil rendszer
    jó, pontos navi
    ...az iTunes-t meg majd megtanulom... (filmeket szeretek egérmozin nézni!!!) ...ha jóltom by default a beépített nem játszik, csak saját fájltípusra konvertált filmet...de külső lejátszó natívan viszi az avi-tól az mkv-ig mindent....
    Ennyi....

    [ Szerkesztve ]

  • lacam

    aktív tag

    válasz ittakary #131819 üzenetére

    5s-t látom, azt tapiztam (ugye van 2 is a közvetlen környezetemben) ...illetve az ára is kb 2hónapot használt G3 (gyárigari + doboz meg minden jóság) + némi KP összeg... (amit még talán épp megengedhetek magamnak).

    ..használni, egy percet sem használtam iPhone-t....viszont a t.kömtele azzal, hogy nem érnek el, hogy nem mindíg tudok hívást indítani, hogy nem ébreszt..illetve hgoy bizonytalan.

    Hamár külső meghajtóként sem használhatom a kártyát - OTG-vel pendrive-ot csatolok a telóra, és oda-vissza másolnék a külsőkártyára (de jött az írás letiltva hiba :S ...anyja p.csáját) kb semmi olyanra nem használhatom a telefonomat, amire eddig az SGS2-vel szoktam....így marad a rendszerstabilitás...amiben az iOS jobb ...ha az infóim korrektek.

    Na sebaj, a helyi GSMboltban megkérdezem mennyit kéne rádobnom erre az LG-re egy 5s-ért...majdmeglátom.

    Tényleg, hamár ennyire képben vagytok...

    ...ha használt készüléket veszek, mik lehetnek a buktatók? (ami elsőre, a külső alapján nem tűnik fel of course)

    Látok egy csilli-villi almát...de van valami ami elromlhat és vásárlás előtt le lehet / le kell tesztelni? Gondolom a boltigari nemsokat ér....almagariért meg jócskán zsebbe kell nyúlni.

Új hozzászólás Aktív témák