Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    Topikgazda

    válasz madgie #49307 üzenetére

    A karc téma nem hatott meg már 3g/3GS esetében sem, végig IS vagy más fólia volt rajta, tökéletes maradt. Persze, feketén tovább bírta, fehéren nagyon hamar látszik körben a kosz, amit felszed a fólia, szóval utóbbi színt választóknak nem alternatíva sajnos a fólia nagyon. Viszont az olcsó iPhone nem is lett annyira olcsó, sőt... épp ez a jó húzás az Apple részéről. Eddig mindenki mondogatta,hogy ciki lesz majd azt venni, mert mindenki látja, hogy igen, ez a szines, ez olcsó (szegény emberek iPhoneja, ugye?!), aztán most,hogy igencsak megkérik az árát és ezt mindenki tudni is fogja, nem fog ez számíani, senki nem gondolja, hogy "kevésbé tehetős" aki vásárolja. Tudom-tudom, csak nekünk drága, meg azt is,hogy akinek ez számít,hogy ki mit mondd,ha meglátja a telefonját, annak külön gratulálok. Viszont sajnos több ember él ilyen értékrenddel, mint azt gondolni is merem.

    Zjunior: fel t udod tenni,csak syncelni nem. Backup nekem iCloudból visszament, csak épp a zenéket nem tudom most rátenni. Várom a 11.1-es iTunes-t windows-ra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák