Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli62

    addikt

    válasz lugosi #42120 üzenetére

    Nekem még sohasem frissültek automatikusan az alkalmazásaim, mindig manuálisan kellett frissítéseketr keresni majd telepíteni. Igaz általában mobil internet alapú hotspoton lógok, nem igazi vezetékes internet megosztáson alapuló Wifin. Az Apple a kettő közöttviszont nem tesz különbséget, mert a kliens szempontjából mindkét esetben Wifi-n történik a csatlakozás, pedig van különbség.Mobil hotspoton nem garantált a biztonsági mentés iCloudba, vagy a szoftverfrissítés.
    Ezzel kapcsolatban kérdezem. Mobilinterneten is lehet szoftvetrt frissíteni, biztonsági mentést végezni LTE-s eszközökön? Az én tapasztalatom az iOS/iPadOS 16.1 óta az, hogy egy kérdés után igennel válaszolva mobilinterneten is lehetrőség van ezekre, de az Apple hivatalosan ezt sehol nem dokumentálja, és kérdésemre a support nem tudta megerősíteni. Ők azt mondják, hogy a szoftverfrissítés 4G-s eszközökön továbbra is csak Wifin működik, de mint az én példám bizonyítja mobil hotspoton már régóta, mobilinterneten pedig 16.1 óta ez működik, úgyhogy az Apple nem mond igazat.

Új hozzászólás Aktív témák