Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    senior tag

    válasz Nightmare #2851 üzenetére

    Na, akkor a kérdést megválaszolom magamnak :)

    A tünet a következő volt. Elment a net, de nem szakadt a kapcsolat. Majd visszatért. Pingek jók voltak...egy darabig. Akárhogyan volt akárhányszor restart a modemben, semmi nem változott, csak a beállított érték, mint ahogyan írtam is. Amikor nem volt net, megnéztem a modemet, és nem volt vonal status. Magyarul olyan, mintha nem lett volna bedugva a telefon kábel. Ez gyanus lett. Emlékeztem, hogy régebben összetoltottam a vezetéket, mert rövid volt. Megnéztem a kábelt, ugyan mozgatva soha nem volt, de azért a következőt tettem. Parancssorba pingeltem, vagy 2000-szer. És elkezdtem mozgatni a kábelt...és hopp, hol kimentek a pingek, hol nem. Átkötöztem a zsinórt még egyszer(persze felpucolva :) ), és lőn a csoda, öröm és bódottá :DDD

    1 hónapja szívtam ezel, akkor még nem volt ilyen sűrűn, csak 2-3 óránként, de már 5 percenként ezt csinálta, ahogy hol érintkezett a kábel rendesen, hol nem.

    Köszönöm magamnak a probléma megoldását, bár ne kellet volna mit megoldani .:DDD

    [ Szerkesztve ]

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Új hozzászólás Aktív témák