Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Gyuri27 #44278 üzenetére

    Te figyelj már! Mi a fasznak jársz ide folyamatosan téríteni/beszólogatni/amd-trollkodni ha nem bírod a kritikát? Nem tudom mi a szösz bajod van de az utóbbi időkben rendesen megváltoztál. Kötözködsz, nem érted a viccet, ha valaki nem a te álláspontodon van az rögtön egy hülye és nem ért hozzá ráadásul még személyeskedsz is, nem kicsit. Nagyon. Néhány nap híján pontosan 5éve poénkodunk itt az amd-n. Elszórtál ebben a topikban közel 4000 hozzászólást ezalatt ez nem tűnt fel neked? Érdekes módon soha senki sem sérült be ezeken a szurkálódásokon kizárólag csak te. Vicces ugye? Az meg, hogy én miből és mennyiből élek ahhoz semmi közöd nincsen. Ne kezdjünk már a másik pénztárcájában turkálni jó!? :U
    "Barátilag tanácsolom kicsit vegyél vissza az arcodból. Mert a vége egy végleges ban lesz."
    Na most aztán jól rám ijesztettél. Rögvest fékcsíkos is lett a gatyám. Ezek után azon sem lepődnék meg ha legközelebb azonnal rohannál a mod.ker.-be az első neked nem tetsző kijelentésem után. Bár tőlem mehetsz akár most azonnal pont leszarom. Egyrészről semmi olyat nem írtam amiért nemhogy ban de még csak egy figyelmeztetés sem járna másrészt úgysem látom mert szerencsére anonim topik lett így lehet sunyin jelentgetni az ember háta mögött. Máskülönben mikor engedtem én meg ilyen hangnemet veled vagy bárkivel szemben a fórumon amit te most itt idehánysz nekem? Soha. És még én vegyek vissza az arcomból? Hülyegyerek... Ha nem tetszik szaladj a moderátorok szoknyája alá sírni, minden leírt mondatomért vállalom a felelősséget. Puszi.

    A demokrácia a csőcselék uralma

Új hozzászólás Aktív témák