Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    Sziasztok.

    Lenne pár kérdésem.
    Mennyi az ami egy i5 750-nek idle-ben nem kevéske?Feszültség iránt, mert nekem most 0.768V-n megy, és stabil még venném lejjebb is mert terheléssel felmegy 1,184V-re és szerintem stabil lenne kisebb feszültséggel is. Alapórajelen jár, az alúlfeszelés is azért van napirenden mert még mindig csak a kis gyári hűtőm van. Turbo boost aktív mert nem tudom hogy lehet kikapcsolni, olvastam olyat külföldi fórumon, hogy csak állítólag úgy lehet kikapcsolni hogy a speed stepet-t kell disable-re tenni, de ugy emg állandóan pörögne full órajelen.Van valakinek valami ötlete, Biostar TPower i55-ös lapom van, topikot már nyitottam, de kábé csak én vagyok ilyen lapnak a tulaja itt ph-n :(
    A másik kérdésem normális, hogy terhelés nélkül is nagyon ritkán veszi vissza az órajelet 2000mhz alá?
    Alulfeszeléstől megdögölhet a procim?

    Köszönök mindent, azért izgulok ennyit mert nicns egyenlőre pénzem másik hűtőre, de a procimat nagyon féltem. :R

    ui:lapomon csak ugy lehet fesz értékeket megadni, hogy vagy hozzáadok, vagy minuszolgatok és maximum a VID-hez képest -0,1V-t tudok elvenni.Most -0,075V-nél járok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák