Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ThaBoss #4580 üzenetére

    Szerintem alap 1,80.v ot mivel P55D lapoknál elég nagy ló lépésekbe lehet adni PLL.nek (én egyrészt ezért adtam el a P55D Pro mat) 1,80.alá nem is lehet menni felfelé meg a következő lépcső 1,90.v

    toyone: Nehogy azt hidd ha az egész szabad memóriát teszteled LinX-el nem terheli meg annyira a procit! De ha van bármilyen (gagyi is jó) fogyasztásmérőd teis meglátod nézd meg hogy mennyit vesz fel a gép ha csak 1.giga ramot tesztelsz és néz meg ha az egész rendelkezésre álló szabad ramot kb 5-7.W al többet vesz fel a gép ha csak 1.gigát tesztelsz! De látszódik a LinX ablakban is az eredményeken mivel ha csak 1.giga ramot tesztelsz magasabb GFlops. értékek fognak kijönni ebből is látható hogy 1.giga ramnál jobban megdolgozik a proci! De lehet fokozni még ha a LinX beállításainál át állítod a pioritást NORMAL-ról High-ra! miután elindítod még az egeret se nagyon fogod tudni mozgatni annyira megeszi a procit! ;]

    dangerzone: ugye megmondtam! :DDD akkor ha jól értelmezem eza 1,24.v os 4000.es teszt már a megemelt +0,0125.v al van? :F vagy azt ezután mikor már Blend lefut akkor adod még hozzá?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák