Új hozzászólás Aktív témák

  • eldiablo

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz -Gabesz- #1247 üzenetére

    Én inkább leépítem az X299 platformot. Az intel csinálja ki az egészet. Frissítés címszó alatt csak HCC procikat ad ki butítva. Szerintem indokolt lett volna egy CoffeeX a platformnak, vagy sokmagos KabyX, de ehelyett fossa szarja piacra az átnevezett processzorokat és a marketing bullshitet.

    Z370/390 a legnagyobb átbaszás, Z270-es lapban használom a 9900K-t, nincs vele gond. Kellett foglalkozni vele kb 15 percet és megy. :U

    Arról nem beszélve, hogy épített vízzel megy 5Ghz-et a 7800X delidelve, custom IHS-el Conductonauttal, a 9900K meg AIO vízzel, pasztával 5.1Ghz-et és 90C alatt marad full load-ban. Oké, csak 16 PCIE lane, de ha esetleg SLI-re szánnám magam, akkor is 8x-8x módban kb 1-2% a veszteség, már ha van bármennyi is.

    Akkor ezeket szembe állítom az AMD hozásállásával, hogy az AM4-be belemegy minimum 3 generáció, legfeljebb néhány kompromisszumot követel, de még az sem biztos.
    Erősen elgondolkoztam, hogy repül az X299 platform és építek egy ITX Ryzen konfigot netezni, játszani, bele vágom az 1Tb-os M.2 SSD-m és szrok az Intelre. 9900K meg megmarad bencselni, max rakok alá egy Z390 Darkot, ami meg megmaradt kevés pénz azt is beledobom a "Roadsterre" perselybe.

Új hozzászólás Aktív témák