Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz keIdor #22003 üzenetére

    DMI es a VTT is a tweak mezoben van Asus lapnal. En eleg szeles spektrumban probaltam oket, de sem a hatarertekek a lap szerint, es az Asus support szerint sem stimmelnek. A legjobb ezeket auton hagyni.
    Egyebkent a VTT monitorozva van, de a DMI nincs.

    Ami ertekeket leirtam, azok maximum daily spec. Ha tesztelgetnel, akkor rovid idore tolhatod az IO/SA -t 1.35V/1.52V -ig(Intel maximum spec), CPU 1.5V(ha birod huteni, de nem fogod tudni). Memoria tenyleg IC fuggo, ahogy irtam, az uj Hynix is lazan belenez a 2V+ -ba. Azt kell a memoria feszultsegnel megerteni, hogy az IMC -t ezeknel mar nem bantja a magas memoria feszultseg. Nem fog degradalodni. Tudom, volt par generacio meg nagyon regen, ahol kobe volt vesve a maximum memoria fesz, mert a CPU -t is kinyirhattad vele. Itt mar nincs ilyen. Ellenben van olyan IC, ami nem toleralja mar az 1.4V -ot se, es kinyirhatod, ha hosszu tavon annyit adsz neki. :U Azert irtam, hogy ez attol fugg, milyen memoriad van. B-Die -t azert hoztam fel, mert az is vigan tesztelheto 2.1V -on is, akar. Tan ha ennyit adnal egy AFR -nek, azt azonnal kinyirnad.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák