Új hozzászólás Aktív témák

  • r.endruu

    tag

    Sziasztok, remélem nem rossz helyre írok. Van egy i5 4440-em és szeretném használni az Intel Quick Sync-et, konkrétan Sony Vegas 13-mal szeretnék gyorsabb render időket elérni. Mellé van egy videókártyám is, egy GTX 750 Ti, de ugye a Quick Synchez az IGP-t kellene használnom.

    Az nvidia driverek fent vannak, a GTX 750 Ti-t használom mióta megvan a gép, most gondoltam emiatt felrakom az Intel graphics drivert de nem akar feltelepülni, közli hogy a számítógépem nem felel meg a minimális rendszerkövetelményeknek. Ugyanez az alaplapom gyártójától illetve az Intel oldaláról letöltve is. Neten azt találtam hogy ne a zipes hanem a sima exés telepítőt használjam, nem segített. Igazából már itt el vagyok akadva, ha tudnátok segíteni azt tudnám értékelni.

    Másik dolog, megnéztem ezt a videót: Intel Quick Sync Tutorial Sony Vegas Pro 13 - Windows 8.1
    Ebben arról beszél hogy az IGP-ről és a dedikált videókártyáról is kéne 1-1 kábelt dugnom a monitoromba. Nem igazán értem hogy minek, nem elég simán az IGP-be dugni a monitort és kész?

    Ha nem jó helyen vagyok akkor elirányítanátok oda ahol tudnak nekem segíteni?

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák