Új hozzászólás Aktív témák

  • qad

    senior tag

    válasz laychi #18796 üzenetére

    Jogos, félreérthető voltam. Azt akartam mondani hogy idle és load állapotban ne változzanak a magok feszültségei. Loadnál nálam stabilan tartja a a magok feszültségét mint adaptive mint override modban

    Itt 1 gyors kép adaptive load-ról hogy mire gondoltam, annyi a current mint a max .

    Adaptive idle modban szeret ugrálni, de ezt is megoldottam a core parking manager progival(jó kis progi, azt is beállíthatod hogy hány mhz legyen a minimum amire leengedje, itt feljebb vettem 1 kicsit és így nem ugrál annyira ha asztalon vagyok) Ezt az adaptive módot a 4670K-val csináltam csak 1-2 hónapig míg megvolt, most overrideban tolom és fix 4600-ra van beállítva mert idegesített hogy 1-2 játéknál nem ment fel max sebességre hanem elpöcögött 3400-4000 között. Szerinte ennyi is elég, szerintem meg nem, különben meg mi a francért tuningoltam ha nem maximum sebességen megy és élvezem hogy csak úgy pattan még a böngészős oldal betöltés is D.

    Amúgy most override modban meg azzal cumiztam hogy az oprendszer szerint meg túl sok mag/szál aktiv ha asztalon vagyok és lekpcsolt 3-4 magot/szálat vegyesen. Szomorú mert játékban is ugyanezt csinálta. Természetesen megint elő a core parking manager és felhúztam a csúszkát 100%-ra DD Na így mindig maxi élményben részesülök . :C

Új hozzászólás Aktív témák