Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    Na a vcore auton 1.39V on megy.Kipróbáltam alam pl 1.38V on és ott fagyott a win 7 asztal betöltésekkor.Amúgy elnézve a procit sztem nem rosz érték ez a fesz mert sok helyen 1.48V ot adnak 3.8GHZ en.Nemis csoda mert ez még ha jól tudom 65nanos.Ezért trüköztem vele mert 3.78GHZ en még 1.39V on bőven elmegy Teszteltem az auto vcore voltage-t Bios al ,illetve everest el,Biosba bevan állítva a túlfesz túlmelegedés védelem,és win alatt is Easy Tune6 megy 65C fokos riasztással,bios 70C fok a maximum érték utána resetel a gép.Ha jóltudom zalman 7000 em van rézötvözetből ami így is 52-58C fok maximum hőmérsékleten tartja a E6750-es procimat 22-25C fok szoba hőmérséklet mellet.Februárig csak kibírja azt beizasztom a EP45DS4-es lapomat egy Q9550-es re Mungen 2-es csodával,azt lehet gta 4,meg ha a fejlesztőkis betartják a szavukat Mafia 2-őzni,hd5870-el:)

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák