Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellfanboy

    őstag

    válasz opr #1593 üzenetére

    es ezt lattad/tapasztaltad vagy haver haverja meselte? ez is olyan urban legend, mint amikor a simsonokat milliokert viszik ki a nemetek...
    meg miert jaratna egy sejk a fiacskajat egy debreceni egyetemre? ha mar mo. ott van a vilagvaros bp...

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

  • KROK640

    veterán

    válasz opr #1593 üzenetére

    A gazdag arab gyerekeknek ilyen házak épülnek. Ez ami a képen van kifejezetten gazdag egyetemi diákoknak épült, csak azok laknak benne. De a környéken több hasonló is épül, ami mondjuk részint OK, mert az 1960-as években épült liftmentes elavult téglaházakra már rossz volt ránézni, és havonta azokért is simán elkértek már 7-8 éve is 130+rezsit. például konkrétan itt

    "csak eppen ugy, hogy az alatta, felette es mellette levo lakasok is hozza tartoztak" - pesten a Pöttyös utcai metró megállótól pár percre láttam egy ilyesmit, ott mondjuk csak két lakás volt egymás felett, de ugyanaz a tulaj, ugyanúgy belső átjárással a két lakás felett. A tulajnak még azonkívül szanaszét BP-n volt vagy három másik lakása, de mind kiadatlanul, mert az volt a "matek" hogy mindig ott "alszik" amelyik a legközelebb van. A tulaj szeretett lányokat felvinni és nem jött zavarba, ha pár ezrest is be kellett dobni motivációként a lányoknak. De ez még 2009-ben volt, fogalmam sincs mi lehet vele vagy a lakásaival.

    A péterfia utcai lakásra visszatérve én sem tudom mi lehet a matek, mert bár nagyon belváros, de ahogy írod, az araboknak már kezd kiesni. Bár múltkor beszélgettem egy taxisofőrrel és mondta, hogy a vendégeik fele már simán arab diák.
    de én már anno a KV lakópark esetében is csodálkoztam. Mégis ki a franc akarna lakást venni/bérelni a mentőállomás közvetlen szomszédságában, srégen szemben a távolsági buszvéggel, a négyes főút Debrecenen áthaladó közvetlen szakasza mellett?? Naponta többszáz áthaladó kamion és busz, a személyautókról nem is beszélve, s mindeközben a város legalaja az ablakod alá jár hugyozni. És ezt az álmot szabad szemmel is jól látható összegért veheted meg.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák