Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz KROK640 #94 üzenetére

    Ez inkább valami turistacélpontként működne, de úgy nagyon. Pláne ha jár hozzá valami brutál telek is, akkor simán meg lehet oldani, hogy amcsiknak középkori Európa élménytúra. Csak nem szabad nekik elmondani, hogy Európa, csak annyit, hogy középkor meg lovagok, különben nem fogják érteni. :DDD

    Plusz amennyire tudom, amcsiban, a - fogalmazzunk finoman - nem túl hosszú írásos történelemnek és nyugati jellegű civilizációnak köszönhetően nem túl sok ilyen kastély meg ilyesmi van, szóval ott egy ilyennel simán lehet tényleg egyedi egy vállalkozás.

    Szerintem ügyesen csinálva, és egy megfelelő méretű telket feltételezve az a 2 milla dollár ezért abszolút nem sok, mondhatni árban van, ha ügyes ember veszi meg aki érti a biznict, még egy millát rádob, max 5 év és megvan a nullszaldó (feltételezve, hogy végre egyszer fogunk koronavirus nélkül élni megint), onnantól meg dől a lé. :K

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák