Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz KROK640 #75 üzenetére

    Van saját tapasztalatom ezekkel, az a vicces, hogy amíg nem tudtam, hogy ezek amúgy a rohadt drága lakások, mindig azt hittem, hogy ezek az olcsó szarok, amiben az lakik, akinek valami kellett, de a panel túl drága volt.
    Az én szememben ezek konkrétan panel szint alatt vannak, mindigis ott voltak, egyszerűen nem értem, miért érnek annyit, amennyit. Pláne, hogy a 90%-a olyan állapotban van, hogy ott aludni már nem biztos, hogy mernék, mert ha pont akkor kezd el összeomlani az egész a picsába, akkor már tényleg semmi esély időben kimenekülni...
    A legjobb, hogy 90%-ánál konkrétan a belső körfolyosó is meg van már rozzanva/billenve, szó szerint az akarat meg a szeremcse tartja még mindig ott, ahol van. Egy igazi csapda mind, borzalmas az egész.

    És igen, pont, ahogy írod, ezek a fajta lakások szerintem is romos, rideg, depresszív, nem biztonságos, befűthetetlen borzalmak. Tiszta szívből utálom a panelt is, az összes paraszttal, akinek karácsonykor ragad a kezébe a kibaszott ütvefúró, hogy szarna sünt az összes paraszt, de ezekhez képest bármikor inkább a panelt választanám. Azok legalább statikusan viszonylag egyben vannak.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák