Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Tim82 #94652 üzenetére

    Van valahol egy multiméterem azzal rá tudok mérni a töltőre... viszont sajnos másik RAM-ot nem tudok most szerezni így az kilőve.

    "Gondolom, a venti fel sem pörgését úgy nézted, hogy nem csavaroztad vissza a helyére a billentyűzetet, csak rádugtad a csatlakozóját az alaplapra."

    Persze szétkaptam teljesen sőt már ki is takarítottam, újrapasztáztam mx4-el a procit stb. persze ha rossz az alaplap akkor ez felesleges volt. :D visszacsatlakoztattam mindent a helyére de semmi. Amit észrevettem, hogy a power gomb alatt a kis gumiharang? el volt csúszva. Arctic cleanerrel megtakarítottam és visszatettem de semmi, akkor sem kapcsol be. (most mondja a feleségem, hogy többször előfordúlt már, hogy első nekifutásra nem kapcsolt be így erősebben nyomta a gombot)

    A bekapcsolásra nincs valami lehetőség úgy, hogy megkerülöm a power gombot? Esetleg létezik, hogy a power gomb hatására csak az optikai meghajtó kap áramot, vagy az egyszerre indít mindent?

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Új hozzászólás Aktív témák