Új hozzászólás Aktív témák

  • venember83

    nagyúr

    válasz katalin888 #68999 üzenetére

    Kb. fél évet használt (még szinte két és fél év garancia van rá, és amikor megy a procihűtő, új szag árad ki a hűtőnyíláson) laptopot vettem az eredeti ár töredékéért. Szerintem mindenképpen megéri megfontolni a használt termékek beszerzését is.

    DE

    Nem tudom, régen milyenek voltak a T szériás Thinkpadek, mekkora minőségbeli ugrás volt R és T sorozat között, viszont ez a T430 pár szempontból sajnos elmarad az R61-től. Jelenleg talán leginkább a furcsa billentyűzetkiosztűs zavar, mondjuk ezt majd megszokom előbb-utóbb, viszont a processzorhűtő minden fordulatszámon határozottan hangosabb, mint az előző Thinkpademen volt. Ott T7100 hűtése volt a feladat, míg itt egy i5-3320m által termelt hőt kell laptopházon kívülre tessékelni. TDP ugyanaz, max. a felület jóval kisebb, de talán megoldható lett volna, hogy ugyanolyan halkan végezze a dolgát a ventilátor, viszont sajnos már kis fordulaton (tpfc 1-es fokozat) is hangosabb, mint az R61-ben TPFanControl 7-es fokozatában. Amúgy villámgyors a gép, jobbak a hangszórók, könnyebb, szóval számos szempontból komoly előrelépés, tehát egyáltalán nem vagyok elégedetlen, csak hát ez a hangos ventilátor zavar be kicsit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák